Pokrowiec na ukulele barytonowe łowicki
  • Pokrowiec na ukulele barytonowe łowicki

POKO WATER Baryton

159,00 zł
Brutto

POKROWIEC BARYTONOWY


POKROWIEC NA UKULELE BERYTONOWE POKO WATER  jest to pokrowiec wykonany z materiałów wodoodpornych, chroniących instrument przed deszczem, śniegiem. 

Ilość

POKROWIEC BARYTONOWY POKO WATER wykonany z materiału bardzo przyjemnego w codziennym użytkowaniu.

Do stworzenia pokrowców użyto materiałów wodoodpornych. Nie trzeba się martwić o opieranie pokrowca o podłogę czy wszelkie inne zabrudzenia. Dodatkowo pokrowiec ochroni instrument przed zamoczeniem w przypadku deszczu, śniegu czy innego płynu.

 

Czyszczenie: Pokrowiec jest łatwy do utrzymania w czystości i wytrzymały. Można go czyścić ręcznie. Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, większe przez namaczanie z użyciem delikatnego środka piorącego w temperaturze do 30°C.

 

Pokrowiec dla ochrony posiada piankę poliuretanową 15mm, która po złożeniu nie odkształca się. 

Zaprojektowane zostały dwie kieszenie. Jedna mała na drobne podręczne rzeczy. Druga większa aby pomieścić zeszyt, śpiewnik czy inne skarby świata.  Kieszeń mieści format A5, przy A4 musi zostać otwarta ale zamek został zaprojektowany w taki sposób aby format A4 nie wypadał podczas przemieszczania się.

Posiada regulowane szelki oraz wewnątrz rzep stabilizujący instrument.

 

SKŁAD: poliester

 

WYMIARY Dobierane są indywidualnie, ponieważ instrumenty między sobą się różnią. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą i poinstruujemy dokładnie jak zrobić taki pomiar, aby pokrowiec idealnie pasował. 

 

 

Dodatkowo jest możliwość wyhaftowania na kieszonce imienia/symbolu za dodatkową opłatą 20zł. Możemy wykonać pokrowiec z innym kolorem wnętrza, odezwij się do Nas, chętnie spełnimy Twoje marzenie :)

 

Czas realizacji do 10 dni roboczych.