Pokrowiec na ukulele koncertowe kwiaty
  • Pokrowiec na ukulele koncertowe kwiaty

Kwiaty Koncert

149,00 zł
Brutto

POKROWIEC KONCERTOWY


POKROWIEC KONCERTOWY POKO WATER  jest to seria pokrowców wykonana z materiałów wodoodpornych, chroniących instrument przed deszczem, śniegiem. 

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Szybki kontakt Szybki kontakt

POKROWIEC KONCERTOWY POKO WATER wykonany z materiału bardzo przyjemnego w codziennym użytkowaniu.

Do stworzenia pokrowców użyto materiałów wodoodpornych. Nie trzeba się martwić o opieranie pokrowca o podłogę czy wszelkie inne zabrudzenia. Dodatkowo pokrowiec ochroni instrument przed zamoczeniem w przypadku deszczu, śniegu czy innego płynu.

 

Czyszczenie: Pokrowiec jest łatwy do utrzymania w czystości i wytrzymały. Można go czyścić ręcznie. Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, większe przez namaczanie z użyciem delikatnego środka piorącego w temperaturze do 30°C.

 

Pokrowiec dla ochrony posiada piankę poliuretanową 15mm, która po złożeniu nie odkształca się. 

Zaprojektowane zostały dwie kieszenie. Jedna mała na drobne podręczne rzeczy. Druga większa aby pomieścić zeszyt, śpiewnik czy inne skarby świata.  Kieszeń mieści format A5, przy A4 musi zostać otwarta ale zamek został zaprojektowany w taki sposób aby format A4 nie wypadał podczas przemieszczania się.

 

SKŁAD: poliester

 

WYMIARY wewnątrz pokrowca:

Długość: 62cm

Szerokość góra i dół w najszerszym momencie: 15/23cm

Wysokość: 8cm

 

Kolor breloczka z logo firmy na zdjęciu może ulec zmianie, jest on wybierany losowo. 

 

Dodatkowo jest możliwość wyhaftowania na kieszonce imienia/symbolu za dodatkową opłatą 20zł. Możemy wykonać pokrowiec z innym kolorem wnętrza, odezwij się do Nas, chętnie spełnimy Twoje marzenie :)

 

Czas realizacji do 10 dni roboczych.